Bezpieczne Wakacje

 Spływy kajakowe dostarczają nam niesamowitych wrażeń, umożliwiając obcowanie sam na sam z naturą. Czas spędzony na kajaku, to doskonały relaks dla osób preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu.
Wkra, generalnie jest bezpieczną rzeką, zwłaszcza na odcinku Bolęcin-Pomiechówek, ale nawet na najbezpieczniejszym szlaku, należy zachować ostrożność
- ZAWSZE ZAKŁADAJ KAMIZELKĘ ASEKURACYJNĄ!!!!!!!

- PIŁEŚ-NIE PŁYŃ

- DZIECI TYLKO POD OPIEKA DOROSŁYCH

- Zawsze należy dowiedzieć się jak najwięcej o szlaku który zamierzasz przepłynąć im więcej wiemy o rzece, tym lepiej dla nas.

- Zawsze dobieraj trasę do swoich możliwości.

- Największe niebezpieczeństwo dla kajakarza na rzece stwarza spiętrzenie wody. Trzeba wiedzieć gdzie znajdują się tamy, progi wodne i młyny. Nie przepływaj takich miejsc, lepiej przenieść kajak niż ryzykować niebezpieczną wywrotkę.

- Dobry zwyczaj mówi że nie pozostawia się innych na wodzie w potrzebie. Warto pamiętać o tej zasadzie. jeśli nie możesz pomóc lub potrzebujesz pomocy, powiadom o tym wypożyczalnię.
- Zawsze zabieraj ze sobą szczelne etui na telefon i dokumenty (do nabycia w naszej przystani). dobrze sprawdza się też szczelny zakręcany słoik.

Udanych i bezpiecznych wakacji na wodzie Życzy Firma EL-DAW

Free Joomla! templates by AgeThemes